Nasze imprezy ASG

Archiwum imprez

 

Wydarzenia

03-09-2011

Dzikus się żeni

W dniu 03.09.2011 Dzikus Maku zawarł związek małżeński ze swoją wybranką. Team Dzikusy życzy Młodej Parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Dzikusy ASG Team

14-09-2010

Dzikusy na FaceBook

Zapraszamy na nasz profil na FaceBook
Dzikusy Zalmen

10-01-2010

Dzikusy wraz z Poznańskimi ekipami kwestują w XVIII finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poznaniu

W Poznaniu, podczas XVIII edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy główne atrakcje skoncentrowano na placu Adama Mickiewicza. Zorganizowano tam stanowiska służb i organizacji rządowych, takich jak np. Straż Pożarna, Policja, Straż Celna czy Pogotowie Ratownicze. Jedyną organizacją pozarządową byliśmy my: przedstawiciele Poznańskiego Airsoftu (Dzikusy ASG Team, Airsoft AZS i kilku spośród niezrzeszonych). Dzięki uprzejmości jednego z nas, który pracuje w Sztabie WOŚP, zdobyliśmy miejsce na ustawienie stanowiska prezentującego airsoft. Po kilku spotkaniach z ludźmi chętnymi nam pomóc, a przy tym odwiedzeniu sztabu oraz zdobyciu zezwolenia i miejsca, a także przygotowaniu stanowiska -przybyliśmy na miejsce. Warto wspomnieć także o Stowarzyszeniu Rekonstrukcji i Strzelectwa 'Vnutrenniye Voiska' (trudniącym się także airsoftem), które pilnowało bezpieczeństwa podróżnych w kursującym po całym mieście zabytkowym tramwaju, wypożyczonym WOĹŚP przez MPK Poznań.
Mimo, że było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Poznaniu, wyszło pozytywnie. Wprawdzie stanowisko było ustawione odlegle od innych, ale większość ludzi przechodzących obok zatrzymywała się i interesowała replikami, a także tym do czego służą. ...którzy chodząc zbierali pieniądze do puszek, rozdawali serduszka oraz fotografowali się z chętnymi, których nie zabrakło.
Mamy nadzieję, że za rok także dostaniemy pozwolenie na stworzenie stanowiska i tym razem, po rozpoznaniu sytuacji, będziemy mogli jeszcze lepiej reprezentować nasze środowisko, może nawet wraz z reprezentowaniem wmasg.pl lub innych mediów wiążących się z airsoftem.

Podziękowania:
W pierwszej kolejności dla Foxa, który świetnie sprawdził się, jako nasz nadworny logistyk, spedytor i główny w spół‚ organizator, a bez pomocy którego projekt utknąłby z pewnością w miejscu.
Hammer, Marecz, Śledzik, Masiu9, Brodacz i Stiloł za pomoc w taszczeniu worków z piachem.
Brodacz za sporządzenia rusztowania i pożyczenie kuchenki.;p
Masiu9 i Stiloł‚ po raz kolejny za usługi transportowe.;]
JohnnyStick za wypożyczenie stolików.
Marecz za relację fotograficzną.
Pieeter za dostarczenie skarbonek do Sztabu.
Wszystkim wspomnianym wyżej, a do tego Yogi, Pat, Vioor, Zee, Lisek, Johny i Leon za przybycie.;]
Lex za pożyczenie akcesoriów.;p
Historyk za wypożyczenie siatek maskujących.
Zalmen za pożyczenie flag.
Sandman za kontakty do ludzi ze Sztabu.
A także dla znajomych ze strzelanek, za gromadne przybycie i wspieranie nas na duchu.;p


By Marecz and Wacol

23-12-2009

Nowy dzikus w naszej ekipie

W dniu wczorajszym , na oficjalnym spotkaniu naszego Teamu , w szeregi Dzikusów został wcielony rekrut Fox. Stał się on pełnoprawnym członkiem ekipy.
Dzikus Bagietka