Nasze imprezy ASG

>

Archiwum imprez

 

Naszą stronę odwiedzono: Liczniki odwiedzin

 

Witamy na stronie Dzikusy ASG Team

Aktualności - Archiwum

01.11.2014

Lan Party vol.8.

Zapraszamy na kolejną edycję Lan Party Bf2/W.O.T.. Podobnie jak na poprzedniej edycji wstęp jest wolny i nie wymaga rejestracji. Zaczynamy o 15:00 29 listopada 2014. tutaj.

21.10.2014

GrejtBum vol.6 Złotniki 25.10.2014

Rozgrywka ASG z elementami fabularnymi... każdy kto był, wie o co kaman ;-).. Szczegóły tutaj.

1%
Leon - NAM

15.09.2014

NAMSTOCK: Bitwa noworoczna 1968

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wracamy do tematu, jednocześnie licząc na szerszy odzew z Waszej strony. Tym samym w imieniu NAM i przy wsparciu Stowarzyszenia Dzikusy ASG Team pragnę zaprosić wszystkich chętnych na NAMSTOCK: Bitwa noworoczna 1968.. Szczegóły tutaj.

1%
Leon - NAM

05.08.2014

1944 Vol.3 - Avranches

Niniejszym, z ramienia grupy WWII S.A oraz stowarzyszenia Dzikusy ASG Team, mam przyjemność zaprosić Was na trzecią strzelankę w organizowanym przez nas cyklu historycznym.. Szczegóły tutaj.

1%

22.04.2014

Rejestracja Good Morning Vietnam vol. 6

Ruszyła rejestracja: tutaj.

17.03.2014

Good Morning Vietnam vol. 6 Operacje "Nathan Hale" i "Henry Clay" 1966r.

Niezmiernie miło mi poinformować o kolejnej edycji najbardziej oczekiwanej imprezy w WLKP, która pozwala uczestnikom zakosztować stylu życia z drugiej połowy lat 60-tych i początku 70-tych. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną zlotu tutaj.

1%

01.03.2014

Lan Party vol.7.

Zapraszamy na kolejną edycję Lan Party Bf2/W.O.T.. Podobnie jak na poprzedniej wstęp jest wolny i nie wymaga rejestracji. Zaczynamy o 15:00. tutaj.

28.02.2014

Moto Gnój

Nasze Stowarzyszenie wspiera organizację zlotu motocyklowego "Moto Gnój". Szczegóły tutaj.

1%

26.02.2014

Większość już zapewne się zastanawia na co wydać swój 1%, zachęcamy do wsparcia Naszego Stowarzyszenia. Jednocześnie dziękujemy za zeszłoroczne datki, które zostały wykorzystane na cele statutowe.

1%

11.10.2013

Lan Party vol.6.

Zapraszamy na kolejną edycję Lan Party Bf2/W.O.T.. Podobnie jak na poprzedniej będziemy wstęp jest wolny i nie wymaga rejestracji. Zaczynamy o 15:00. tutaj.

06.10.2013

Vice Poznań Vol.5

Niniejszym, z ramienia grupy NAM oraz Stowarzyszenia Dzikusy ASG Team, mam przyjemność zaprosić Was na kolejną strzelankę w organizowanym przez grupę NAM cyklu Vice Poznań vol. 5. Szczegóły tutaj.

08.08.2013

1944 Vol.2 - Carentan / Merville

Niniejszym, z ramienia grupy WWII S.A oraz stowarzyszenia Dzikusy ASG Team, mam przyjemność zaprosić Was na drugą strzelankę w organizowanym przez nas cyklu historycznym.Szczegóły tutaj.

11.06.2013

GrejtBum 5 - Wojny bimbrowe

Sołtys powraca z zaswiatów. Zapraszamy na kolejną edycję mini larpa z Sołtysem w roli głównej do Złotnik 15.06.2013

grejtbum 5

17.05.2013

Festyn na Dzień Dziecka w Chludowie

Wspieramy rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w dniu 25 maja 2013 w Chludowie

1%

17.04.2013

Good Morning Vietnam 5

Zegar tyka odliczając przeciągające się minuty do najbardziej oczekiwanej imprezy w WLKP, która pozwala uczestnikom zakosztować stylu życia z roku 1965.Zapraszamy do zapoznania się ze stroną zlotu tutaj.

1%

20.03.2013

Lan Party 5 - World of Tanks & Battlefield 2

Mamy zaszczyt zaprosić na kolejną edycje Lan Party vol. 5. Tym razem w nieco zmienionej formie, bo aż na dwóch różnych płaszczyznach równocześnie i w trybie online. Szczegóły tutaj.

1%

22.01.2013

Podobnie jak w zeszłym roku ruszamy z akcją 1% podatku dla Stowarzyszenia. Jednocześnie dziękujemy za zeszłoroczne datki, które zostały wykorzystane na cele statutowe.

1%

12-01.2013

Atak na Saint-Vith 17.02.2013 Bugaj

Niniejszym, z ramienia grupy WWII S.A oraz stowarzyszenia "Dzikusy ASG Team", mam przyjemność zaprosić Was na strzelankę z lekkim tłem historycznym. W przeciwieństwie do cyklu '1944' zmniejszony zostaje nacisk na detale historyczne, a wymagania stylizacyjne zostają zdecydowanie zaniżone. Głównym założeniem spotkania jest integracja graczy ze środowiska ASH z osobami spoza tego kręgu i pokazanie, że historyczny aspekt zabawy jest bardzo interesujący.

03-11-2012

Madnes 10.11.2012 - Złotniki

Zapraszamy na pierwszą imprezę z nowego cyklu o nazwie "Madness". Madnessalt=" />

15-09-2012

Rejestracja Lan Party 4

Z drobnym opóźnieniem ruszyła rejestracja na wyjątkową imprezę Lan Party 4. Nadchodząca edycja jest pierwszą w pełni otwartą na wszystkich chętnych z limitem zgłoszeń 48 osób. Szczegóły w watku Lan party 4

BF2
Dzikus Zalmen

15-09-2012

Nowe zdjęcia w galerii Dzikusów

Zapraszamy do oglądania nowych zdjęć w galerii Dzikusów. Dodaliśmy fotki klimatycznych spotkań GMV4 i 1944


Dzikus Zalmen

24-08-2012

Puchar - "Ostre Zakończenie Lata 2012"

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach o puchar "Ostre Zakończenie Lata 2012". Wymagania to ukończone 18 lat i rejestracja na stronie imprezy.

OZL

Dzikus Zalmen

13-08-2012

1944 - obniżenie wymogów stylizacyjnych

Alianci powinni ubrać się w jednolite mundury w kolorze zielonym lub brązowym, a do tego hełmy lub czapki w tym samym kolorze. Bardzo mile widziany (nieobowiązkowy) akcent w postaci nakrycia głowy.
Gracze niemieccy powinni ubrać się w mundury flecktarn lub szare, hełmy frycowe lub charakterystyczne czapeczki niemieckie. Bardzo mile widziany (nieobowiązkowy) akcent w postaci nakrycia głowy.
W każdym z przypadków repliki i oporządzenie "nieepokowe" powinny zostać bezwzględnie zakryte. Zabronione jest stosowanie oporządzenia nie zbliżonego do prawdziwego, które ciężko zamaskować lub którego maskowanie mija się z celem (np. kamizelka taktyczna). szczegółowe opracowanie umieściliśmy na forum wmasg.pl

Na zaostrzenie apetytów zapraszam do przejrzenia fotek z terenu

. Dzikus Zalmen

15-07-2012

1944 "Od Normandii po Orle Gniazdo" vol. 1. Benouville

W kooperacji z grupą WWII S.A. przygotowaliśmy prawdziwą gratkę dla miłośników drugiej wojny światowej. Zapraszamy serdecznie na pierwszy z cyklu zlotów w klimacie WWII. Więcej informacji tutaj

. 1944

Impreza dla wszystkich 18+

Dzikus Zalmen

02-07-2012

Good Morning Vietnam vol. 4 Afterparty

Wszystkich uczestników, osoby które nie dotarły oraz miłośników epoki NAM zapraszamy na Afterparty GMV 4 w Forcie Colomb, które odbędzie się 7 lipca 2012. W planach podsumowanie imprezy, wyświetlanie zdjęć i filmów, muzyka z epoki w tle oraz zimne piwko na podgrzanie atmosfery. Wstęp wolny dla wszystkich. Start 19:00.

GMV 4

Impreza dla wszystkich 18+

Dzikus Zalmen

01-07-2012

Dzikie imprezy

Pomimo sukcesu GMV 4 według opinii zlotowiczów nie osiadamy na laurach i w dziale imprezy publikujemy zapowiedzi kolejnych Dzikich imprez. Zapraszamy do ich śledzenia.

Dzikus Zalmen

GMV 4 - Podsumowanie działań

Mapy
US
VC

GMV IV, tak jak oryginalna operacja Masher, zakończyło się sukcesem wojsk amerykańskich. Przyszło im jednak zapłacić za zwycięstwo życiem wielu wojaków.

Pierwsza faza operacji całkowicie zaskoczyła siły VC, które zdołały zmobilizować 2 TFy, oraz dodatkowy w rozsypce. Siły amerykańskie dysponowały ogromną przewagą w postaci 7 TFów, 2 z nich jednak zaginęły po zasadzce VC w okolicy składu ammo już na początku operacji. Walki rozpoczęły się od wylądowania TF Alpha i TF Bravo w LZ 4 w celu ściągnięcia na siebie sił wroga. Planowana ewakuacja w LZ Romeo nie powiodła się, gdy siły Vietcongu pojawiły się w okolicy wioski Cu Nghi. Pozostałe siły amerykańskie wylądowały w LZ Dog i LZ Papa i rozpoczęły przeczesywanie terenu w poszukiwaniu wroga. Początkowo silne walki rozgorzały w okolicach składu ammo, ostatecznie jednak teren został oczyszczony. Walki przeniosły się na wchód, do Phung Du, systemu tuneli na północy i jeszcze dalej w głąb wrogiege terytorium. Siły amerykańskie powoli, ale konsekwentnie zdobywały teren, niszcząc wrogie konstrukcje i spychając Wietnamczyków co raz bardziej na wchód. Rozciągnięcie amerykańskich linii umożliwiło jednak siłom VC ataki na tyły US, udało się nawet chwilowo zdobyć dawną bazę amerykańską. GI szybko jednak opanowali sytuację i do końca tej fazy operacji przeprowadzali udane akcje seek and destroy, niszcząc wszelkie przejawy oporu. Ostatecznie spore siły VC zostały zlokalizowane w okolicy Cu Nghi i po zaciekłych walkach, wyeliminowane.


Druga faza operacji zaskoczyła Amerykanów. Posłali oni do walki znacznie mniejsze siły, a siły VC, pozornie rozbite, stanowiły nadal poważne zagrożenie. Rozpoczęło się od zestrzelenia śmigłowca zaopatrzeniowego w sektorze Echo 5. Wietnamczycy próbujący oszabrować wrak zostali w końcu odparci, a ranny pilot, sierżant Leon, bezpiecznie wrócił do domu. Nie udało się jednak odzyskać zwłok drugiego pilota, które trafiły w ręce komunistów i zostały okrutnie zbeszczeszczone. Sieć wietnamskich tuneli została zinfiltrowana przez agenta CIA Yunaca. Przy wsparciu GI zdołał on wykryć i unieszkodliwić wietnamski system łączności. Jednocześnie, Amerykanie podjęli się akcji przeciągnięcia wieśniaków z wioski Phunkg Du, gdzie toczyły się najbardziej zaciekłe walki, na swoją stronę. Ostatecznie wafle ryżowe podbiły ich serca. W zupełnie innej części pola bitwy zidentyfikowano indywiduum odpowiedzialne za wiele spektakularnych akcji VC na tyłach amerykańskich, w tym za wysadzenie składu ammo. Był to kuzyn samego Ho Chi Minha, ze względu na swoje niespodziewane ataki oznaczony przydomkiem Grom. Napsuł on wiele krwi Amerykanom, lecz w końcu został pojmany i stracony. Nie oznaczało to jednak końca walk, wręcz przeciwnie, stały się one jeszcze bardziej zaciekłe. W wiosce Cu Nghi zlokalizowany został wrogi obóz jeniecki, broniony przez resztki sił nieprzyjaciela. Kolejne szturmy przypuszczane przez Amerykanów były odpierane, żołnierze VC ginęli masowo, jednak wciąż utrzymywali wioskę, Amerykanie zmuszeni zostali do użycia moździeży, narażając swoich jeńców (w praktyce - w wiosce był resp VC, został zneutralizowany przez artylerię). Ostatecznie jednak jeńcy zostali straceni, Amerykanie odstąpili od oblężenia, co Wietnamczycy uznali za swój sukces. Dopóki nie przyleciały intrudery równając wioskę z ziemią...

Dzikus Qurcz

20-05-2012

Good Morning Vietnam vol. 4 - odliczanie

Wielkie odliczanie do Good Morning Vietnam vol.4 trwa. GMV 4 to nie tylko zlot ASG, to sposób na przeżycie trzech dni w klimacie Vietnam War.

GMV 4

Impreza dla wszystkich 18+

Dzikus Zalmen

07-05-2012

Strzelanka dla nieletnich 2

Zapraszam wszystkich nieletnich i ich opiekunów na drugą edycję spotkanie ze strzelaniem dla nieletnich w dniu 12 maja 2012. Miejsce podobnie jak przy pierwszej edycji Chemiczna Ściany. Warunek uczestnictwa:

- niepełnoletni w wieku poniżej 18 roku którzy ukończyli 16 lat podpisane zgody.
- niepełnoletni w wieku poniżej 16 lat proszeni są aby przywieźli ich rodzice i podali zgodę osobiście (nie muszą przebywać na strzelaniu)
- wiek minimalny 12+
- wymagana pełna ochrona twarzy w postaci maski
- Limit FPS 350

Planuje małą pogadankę (max 15 minut) i krótkie scenariusze pod okiem starszych kolegów. Czas trwania spotkanie od 10:00 do godz. 14:00.

Mile widziana pomoc doświadczonych maniaków.

Dzikus Zalmen

12-04-2012

Grejt Bum 3

Wiesna, wiesna przyjszła.... a wraz z odejściem zimy bimber smakować zaczął inaczej... "Leżakujących" nad rzeczką wieśniaków z dostojnego nastroju nie były w stanie wytrącić nawet przelatujące nad ich głowami pociski artyleryjskie... Wszak ćwiczenia na pobliskim poligonie odbywały się właśnie po to, by sie wojsko strzelać naumiało... a że chłopaki z pobliskiej jednostki wpadli wczoraj na zabawę w remizie... nie dziwota, że nad ranem do własnej pryczy jeden z drugim trafić nie mógł... o trafieniu w oddalony cel ćwiczebny nie wspominając....tutaj.

GrejtBum 3

Impreza dla wszystkich 18+

Dzikus Brenner

24-03-2012

Good Morning Vietnam vol. IV - przygotowania

Od początku roku rozpoczęliśmy już przygotowania do kolejnej edycji 3 dniowego zlotu GMV 4. W tym roku wracamy ponownie z akcją na lubiany przez wielu i kojarzony z tym właśnie zlotem Bygaju. Zapraszamy do śledzenia informacji na stronie zlotu tutaj.

Dzikus Zalmen

12-03-2012

Battlefield 10 - 24 marca - Dąbrówka Kościelna

Mamy przyjemność zaprosić na kolejną odsłonę scenariusza z serii Battlefield (w przeciwieństwie do LAN party, tu bawimy się na świeżym powietrzu) .szczegóły >>>tutaj<<<<
Dzikus Qurcz

07-03-2012

Lan Party vol. 3

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wirtualnych Żołnierzy organizujemy kolejną trzecią edycję Lan Party BF2. Termin 31.03.2012r. Impreza tylko na zaproszenie, więcej informacjitutaj.


Dzikus Zalmen

01-03-2012

1% dla Dzikusów

Już w tym roku każdy kto chce może przekazać 1% swojego podatku na funkcjonowanie Stowarzyszenia "Dzikusy ASG Team". Szczegóły tutaj.

1%

Dzikus Zalmen

07-02-2012

Stowarzyszenie

Informujemy, że nasza grupa w dniu 07 luty 2012 przekształciła się w "Stowarzyszenie Dzikusy ASG Team" zarejestrowane w KRS.

Dzikus Zalmen

02-02-2012

Sarajewo IV

Nadeszły mrozy, czas na kolejną edycję Sarajewa. Więcej informacji tutaj.

Sarajewo 4

Impreza nie tylko na zaproszenie

Dzikus Zalmen

10-01-2012

Puchar Dzikusa

W dniu 04.02.2012 na Strzelnicy Magnum w Poznaniu odbędzie się pierwszy turniej o "Puchar Dzikusa" w strzelaniu z pistoletu kal. 9mm. Więcej szczegółów można przeczytać tutaj.

Puchar Dzikusa

Turniej tylko na zaproszenie

Dzikus Zalmen

15-11-2011

GrejtBumZwei

... Krucafix... diabli nadali rychły początek zimy! Koniec wylegiwania się z konewką samogonu nad pobliską rzeką.... - myśli Sołtysa były czarniejsze od nadchodzącej coraz szybciej nocy. Nie dość, że wójt sąsiedniej wioski nasłał w Zaduszki oprychów z samopałami i kanistrem benzyny aby złozyli "wizytę kurtuazyjną" w zakamuflowanej w oborze przydomowej destylarni Sołtysa, to jeszcze Pleban zaniechał "zamszowego" wspierania miejscowej produkcji, bo wydzierżawił Stonce kawałek pola za cmentarzem. Kręcące się po okolicy bandy przybyszów z bronią, którzy obsadzili w żniwa pobliskie wyrobiska oraz pola dziwnie pachnących krzaczorów zajęły się głównie pilnowaniem swoich interesów, czasem tylko dając upust swej fantazji podczas wiejskich zabaw w remizie... I pewnie "sielanka" trwałaby dalej gdyby na horyzoncie nie pojawił się brodaty jegomość w czerwonym wdzianku, a wraz z jego przybyciem w pobliskich lasach nie zaczęły dziać się rzeczy co najmniej ekstraordynaryjne.... . Więcej informacji znajdziecie tutaj
Dzikus Brenner

15-11-2011

Battlefield 9

Zapraszamy na grę terenową Battlefield 9. Odbędzie się 19 listopada w Dąbrówce Kościelnej. Więcej informacji znajdziecie tutaj

Dzikus Qurcz

13-11-2011

Wojna Polsko Ruska vol. 5 - Relacja Wideo

 

22-10-2011

Wojna Polsko Ruska vol. 5

Zapraszamy na kolejną edycję Wojny Polsko Ruskiej. Jak zwykle odbędzie się 11 listopada na nowym terenie w Luboszu (koło Pniew). Więcej informacji znajdziecie tutaj
WPR Dzikus Zalmen

28-08-2011

Kolejny Dzikus.

Witamy nowego Dzikusa. Po uzyskaniu bezwzględnej większości w głosowaniu nad przyjęciem do Dzikusów nasze szeregi zasilił kolega Zkaj.
Dzikus Zalmen

10-08-2011

BF8
Zapraszamy na kolejną odsłonę serii BF na forcie VIa w Poznaniu 20 sierpnia 2011. Więcej informacji tutaj

BF8


Dzikus Zalmen

27-07-2011

Dzikuska
W nasze szeregi jednogłośnie została przyjęta pierwsza Dzikuska. Witamy Suzi w teamie.
Dzikus Zalmen

19-07-2011

Nowe fotki
W naszej galerii są już dostępne zdjęcia ze zlotu Good Morning Vietnam vol. III autorstwa yaro. Zapraszamy ogladania.
Dzikus Zalmen

16-07-2011

"GrejtBum!"

Kolejna w tym roku strzelanka organizowana przez Dzikusy odbędzie się 06.08.2011 w Złotnikach.
Więcej na temat tej imprezy możecie przeczytać w tym temacie: tutaj lub na ASGWLKP.

GrejtBum

Dzikus Zalmen

04-07-2011

"Operacja Biedrusko"

Zapraszamy na imprezę militarną zorganizowaną przez Moto Armię Baza Golęczewo.

Operacja Biedrusko

Dzikus Zalmen

06-06-2011

GMV vol. III - Podsumowanie
Good Morning Vietnam już za nami, czas na małe podsumowanie tegorocznej edycji. Większość uczestników zaliczyło zlot do udanych pod względem scenariuszowym i organizacyjnym (źródło: opinie na forach, rozmowy bezpośrednio po zlocie jak również w późniejszym terminie). W trakcie imprezy wypłynęły drobne niedociągnięcia związane z interpretacją regulaminu, a właściwie brakiem pewnych zapisów co do zasad obozowych, które nie stanowiły problemu na poprzednich edycjach, jednak wraz z rozwojem zlotu widać taka konieczność powstała. Reasumując dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy na kolejną edycję Good Morning Vietnam vol. IV - operacja Masher/White Wing 22-24.06.2012r.
Już niedługo powinny pojawić się fotki w Dzikusowej galerii.
Dzikus Zalmen

08-05-2011

Nowi rekruci
Dwoje nowych rekrutów w najbliższym czasie będzie się starać o pełne przyjęcie w nasze szeregi, są to Suziii i Zkaj. Powodzenia.
Dzikus Zalmen

10-04-2011

GMV 3 Rejestracja
Rejestracja na Good Morning Vietnam vol. 3 ruszyła. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona. klik
Cambodian Incursion

Dzikus Zalmen

27-03-2011

Nowa funkcja na forum
Na Naszym forum dodaliśmy chat dla zalogowanych użytkowników. Jest widoczny na dole strony. Zapraszamy do korzystania.
Dzikus Zalmen

27-02-2011

Nowe fotki w galerii
W galerii już dostępne zdjęcia zrobione przez Batyskaw z imprezy Sarajewo 3
Dzikus Zalmen

28-01-2011

Kolejny Dzikus.

Witamy nowego Dzikusa. Po uzyskaniu bezwzględnej większości w głosowaniu nad przyjęciem do Dzikusów nasze szeregi zasilił kolega Mr_Amok.
Dzikus Bagietka

28-01-2011

Powołanie sztabu na rok 2011

W jawny głosowaniu na wewnętrznym forum Dzikusów został powołany nowy Sztab na rok 2011 w składzie:

- Alabaster
- Brenner
- Qurcz
- Soda
- Zalmen

21-01-2011

Lan Party

W dniu 15 stycznia 2011 wraz z grupą 4Fun zorganizowaliśmy w Chludowie strzelanie w przestrzeni wirtualnej. Miejscem akcji była gra Battlefield 2. Na miejsce przybyło 46 osób i rozpoczęto batalię około godziny 15:00. Spotkanie wyszło bardzo emocjonujące i większość uczestników po zakończeniu około godziny 0:40 pytało kiedy następne. Słysząc te słowa możemy uznać, że zarówno pomysł jak i jego realizacja były bardzo trafne. Zapraszamy do naszej galerii gdzie można obejrzeć zdjęcia z tych zmagań.
Dzikus Zalmen

09-01-2011

Dzikusy na WOŚP

Dnia 9 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz dziewiętnasty. Tysiące wolontariuszy wyszło na ulice, by zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla polskich szpitali

Obok policji, straży miejskiej, Wojska Polskiego, służby celnej, straż pożarnej i inspekcji transportu drogowego, udział w kwestowaniu na rzecz WOŚP wzięło udział Wielkopolskie środowisko ASG. Członkowie grup Leniwiec, Dzikusy, VooDoo i NAM, wspólnie zbierali pieniądze do puszek. Zaraz po tym jak udało się ustawić namiot, uczestnicy podzielili się na trzy grupy. Dwie z nich miały patrolować miasto , natomiast ostatnia miała zająć się stoiskiem. Dzieci, młodzież oraz starsze osoby wykazywały bardzo duże zainteresowanie tym co środowisko miało do zaoferowania .Wielką atrakcją dla odwiedzających było np. przybieżenie hełmu, potrzymanie repliki czy zrobienie sobie zdjęcia z członkami środowiska ASG. W podziękowaniu za uśmiech dzieci, rodzice chętnie wrzucali pieniążki do puszek. O 14.50 mogliśmy wspólnie z Wojskiem Polskim zaprezentować się na scenie głównej. W prezentacji uczestniczyli również inni maniacy ASG, którzy postanowili zbierać pieniążki na swój sposób, czy to w tramwajach, czy w patrolach ulicznych. Wspólne kwestowanie zakończyło się o godzinie 21:00.
Mamy nadzieję że w przyszłym roku grupa kwestujących miłośników ASG powiększy się , i będzie główną atrakcją WOŚP w Poznaniu

Dzikus Bagietka

09-01-2011

Kolejny Dzikus.

Witamy nowego Dzikusa. Po uzyskaniu bezwzględnej większości w głosowaniu nad przyjęciem do Dzikusów nasze szeregi zasilił kolega Maku.
Dzikus Bagietka

01-01-2011

Dzikiego Nowego Roku!!!!

Wszystkim razem i każdemu z osobna kasy na kulki i repliki, bezurazowego asgowania, jedynie celnych strzałów i wszystkiego czego jeszcze można życzyć każdemu maniakowi !!! Oby przyszły rok była jeszcze lepszy od mijającego !!!
Dzikus Brenner

18-12-2010

Zdjęcia Dzikusów

Zdjęcia z imprezy "Queen in light" , oraz z innych imprez, na których byliśmy na oficjalnym profilu Facebook Dzikusy : FaceBook Dzikusy ASG Team
Dzikus Bagietka

12-12-2010

Lan Party Battlefield 2

BF2

Aura nie sprzyja długiemu bieganiu po lesie, ale można by trochę postrzelać do siebie w wirtualnym świecie. W kooperacji z 4Fun wpadliśmy na pomysł zorganizowania Lan Party w grę Battlefield 2. Jest to pierwsza taka inicjatywa w wielkopolski środowisku ASG i jak wypali może przerodzi się w cykliczną imprezę.

Termin ustalamy na 15-01--2011 na sali w Chludowie. Koszt wynajmu sali to 600 PLN i zostanie podzielony na wszystkich uczestników po równo. Maksymalna liczba graczy to 40 osób. Więcej szczegółów na forach http://asgwlkp.pl i http://www.konfederacjawn.pl/
Dzikus Zalmen

01-12-2010

Euro vol. 4 podsumowanie

Nastał zimowy czas, więc nadszedł czas na zimowe scenariusze organizowane przez nasz team . Obok imprez takich jak "Sarajewo" oraz zimowa edycja "BF-a" w kalendarzu "Dzikusowym" Jest również impreza pod nazwą "Euro 2012" . W tym roku scenariusz miał się odbyć na całkiem nowym (WLKP) terenie ZUT-u Wągrowiec czyli na terenie fabryki naprawy i modernizacji wagonów kolejowych. Niestety mimo wcześniejszych zapewnień , po przybyciu na miejsce okazało się że z winy właściciela teren nie jest dostępny. Po krótkiej naradzie i szybkim działaniu , organizator postanowił przenieść scenariusz na teren byłej zbrojowni w Złotnikach. Wywołało to wśród uczestników różne emocje. Niektórzy zrezygnowali z uczestnictwa w imprezie , inni zaś śmiało wsiedli w samochody i pojechali do złotnik. Na miejscu uczestników podzielono na 2 teamy po +/- 40 osób . Scenariusz trwał przez kilka godzin , a nieznajomość terenu przez niektórych graczy , dodała tylko grze ciekawej fabuły.

W imieniu organizatora dziękuję wszystkim za przybycie , oraz za zrozumienie sytuacji jaka wynikła z terenem w Wągrowcu.

Po przeanalizowaniu za i przeciw , organizator stwierdził że mimo wszystko w przyszłym roku jeden ze scenariuszy odbędzie się na terenie ZUT Wągrowiec... Już niedługo w naszej galerii pojawią się zdjęcia imprezy ..
Dzikus Bagietka

01-10-2010

Rejestracja Euro vol. 4

Ruszyła rejestracja do gry Euro 2012 vol. 4. Wszystkich chętnych zapraszamy, liczba miejsc ograniczona.
Dzikus Zalmen

09-08-2010

Pierwsza część filmiku z GMV II (kolejne wkrótce).
Aktualnie filmik jest bez dźwięku. Postaram się jak najszybciej załatwić muzykę i dodać wersję z dźwiękiem.

mars

 

16-07-2010

Kolejny Dzikus

Witamy nowego Dzikusa. Po uzyskaniu bezwzględnej większości w głosowaniu nad przyjęciem do Dzikusów nasze szeregi zasilił kolega Skoczek1.

Dzikus Zalmen

15-07-2010

GMV vol. II w Galeri dzikusów

W galerii Dzikusów pojawiły się zdjęcia z Good Morning Vietnam! vol. 2. Zapraszamy do oglądania.

Dzikus Zalmen

30-06-2010

GMV vol. II

Dziękujemy uczestnikom zlotu GMV 2. Podsumowując imprezę pozwolę sobie zacytować jedną z wielu bardzo podobnie brzmiących opinii z forum wmasg.pl: "Wielkie dzięki za bardzo udaną imprezę! Dzikusy i NAM spisali się na medal! Organizacja pierwsza klasa! Dzięki chłopaki!..."

Zapraszamy na kolejną edycję za rok.

...

Dzikus Zalmen

18-06-2010

GMV2 już za tydzień

Do drugiej edycji GMV pozostał już tylko tydzień. Poniżej oficjalny plakat imprezy.

Cambodian Incursion

Dzikus Zalmen

16-06-2010

Przyjęcie kolejnych Dzikusów do Ekipy

Na co miesięcznym spotkaniu w Pub-ie po przejściu okresu rekrutacyjnego zostały wręczone naszywki Dzikusów dwóm nowym członkom: Hammerowi i Johnemu. Witamy w Naszych szeregach.

Dzikus Zalmen

13-05-2010

Rejestracja GMV2

Ruszyła rejestracja na imprezę GMV2. Liczba miejsc ograniczona do 120 plus organizatorzy. Zapraszamy do rejestracji

Dzikus Zalmen

15-04-2010

Wybór przedstawiciela do kontaktów z mediami

Na kolejnym spotkaniu grupy wybraliśmy Dzikusa Fox-a do reprezentowania naszego Teamu w kontaktach z mediami i zagranicznymi grupami Airsoftowymi. Wybór był podyktowany coraz częstszym zainteresowaniem naszą grupą przez pasę i grupy ASG z innych krajów.

Dzikus Zalmen

10-04-2010

Katastrofa w Smoleńsku

Grupa Dzikusy ASG pragnie wyrazić szczere wyrazy współczucia dla rodzin tragicznie zmarłych w katastrofie rządowego samolotu w Smoleńsku.

Dzikus Zalmen

12-03-2010

Przyjęcie nowych Dzikusów

W nasze szeregi przyjęliśmy Jedkera i wszystkich członków grupy BTL

Dzikus Zalmen

22-02-2010

Kobieta w Dzikusach?

Już niedługo w szeregach rekrutów pojawi się płeć piękna, rekrut Passea. Przypominamy wszystkim Paniom że Team Dzikusy jest otwarty również na kobiety. Zapraszamy wszystkie Panie do kontaktu e-mailowego w sprawie rekrutacji w drużynie.

Dzikus Bagietek

07-02-2010

Powołanie sztabu na rok 2010

W jawny głosowaniu na wewnętrznym forum Dzikusów został powołany nowy Sztab na rok 2010 w składzie:

- Bagietka
- Brenner
- Grom
- Szaszo
- Zalmen

10-01-2010

Dzikusy wraz z Poznańskim Środowiskiem ASG kwestują w XVIII finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poznaniu

W Poznaniu, podczas XVIII edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy główne atrakcje skoncentrowano na placu Adama Mickiewicza. Zorganizowano tam stanowiska służb i organizacji rządowych, takich jak np. Straż Pożarna, Policja, Straż Celna czy Pogotowie Ratownicze. Jedyną organizacją pozarządową byliśmy my: przedstawiciele Poznańskiego Airsoftu (Dzikusy, Airsoft AZS i kilku spośród niezrzeszonych). Dzięki uprzejmości jednego z nas, który pracuje w Sztabie WOŚP, zdobyliśmy miejsce na ustawienie stanowiska prezentującego airsoft. Po kilku spotkaniach z ludźmi chętnymi nam pomóc, a przy tym odwiedzeniu sztabu oraz zdobyciu zezwolenia i miejsca, a także przygotowaniu stanowiska ... więcej

Dzikus JohnnyStick

23-12-2009

Wesołych Świąt

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanego Sylwestra 2010 i spełnienia najskrytszych marzeń w Nowym Roku życzy Team "Dzikusy"
Dzikus Bagietka

12-12-2009

Sarajewo II
Witamy ,
Dziś po raz kolejny w Złotnikach k/Poznania odbyła się impreza cykliczna "Sarajewo".Frekwencja jak i pogoda dopisała,wiec scenariusz był rozgrywany dynamicznie. Nie licząc drobnych nieporozumień ,impreza przebiegała w miłej atmosferze. Walki zakończyły się ciepłą grochówką,oraz licznymi komentarzami, kto kogo zabił oraz jak Pudzianowski pobił Najmana :) Team "Dzikusy" pragnie podziękować wszystkim którzy przybyli , i pragnie zaprosić na następne imprezy organizowane przez nasz Team. Zdjęcia z imprezy już niedługo w naszej galerii. Zapraszamy...
Dzikus Bagietka

16-11-2009

Nowe fotki w galerii
W galerii już dostępne zdjęcia zrobione przez P. Karolinę Opara z imprezy Euro 2012
"Dzikus Bagietek"

14-11-2009

Sarajewo II
Po sukcesie imprezy cyklicznej "Euro 2012" która odbyła się 11 listopada w Bugaju, ASG Team Dzikusy pragnie poinformować, ze już 12 grudnia 2009 w Złotnikach odbędzie się kolejna impreza cykliczna pod tytułem "SARAJEWO II" .Bliższe szczegóły już niedługo na naszej stronie. Zapraszamy......
"Dzikus Bagietek"

12-11-2009

PO EURO .....
W imieniu Team-u dziękujemy za tak liczne przybycie na scenariusz. Czytając opinie uczestników, wnioskujemy, że impreza się udała. Jak to w Polskiej mentalności bywa, mieliśmy zaczął o 9:30, a zaczęliśmy ... wiecie, o której. Osobne podziękowania dla wszystkich Pań, za pomoc (foto, czy nasza dzielna rosyjska Pani generał ). Już za rok kolejna edycja Euro 2012. Niedługo również inne imprezy organizowane przez "Dzikusy". Zapraszamy...
"Dzikus Bagietek"

07-11-2009

Po niedługich , lecz burzliwych przygotowaniach terenu znajdującego się w Bugaju , już 11 listopada odbędzie się pierwsza oficjalna , a trzecia cykliczna impreza organizowana przez "DZIKUSY" Team ASG EURO 2012 .Zdjęcia z przygotowań terenu już w galerii , natomiast zdjęcia z samej imprezy pojawia się już niebawem. Więcej na temat imprezy w dziale FORUM. Zapraszamy.....
"Dzikus Bagietek"

29-10-2009

W jawnym głosowaniu powołaliśmy pięcio osobowy sztab, który będzie podejmował kluczowe decyzje w sprawach Dzikusów
"Dzikus Zalmen"

23-09-2009

Na spotkaniu byłych członków grupy Wild Horses oraz grupy GROM, po długich i owocnych rozmowach został powołany do życia ASG Team Dzikusy.
"Dzikus Zalmen"